× Συζητήσεις για θέματα που δεν έχουν σχέση με τον κήπο ή τις καλλιέργειες.

Αναίτιο κλείδωμα θέματος.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #5395 από fireseaker
Αναίτιο κλείδωμα θέματος. δημιουργήθηκε από fireseaker
.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by fireseaker.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5413 από ΣΤΑΥΡΟΣ
Απαντήθηκε από ΣΤΑΥΡΟΣ στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
Εκπλήσσομαι με τούτα τα παράξενα !!!
Φίλε Ηλία ένα γιαπί ξεκίνησες κι εμείς οι ταπεινοί, λιθάρι το λιθάρι, αρχοντικό το κάναμε για να το καμαρώνει ο κόσμος όλος κι εσύ βεβαίως γιατί δικό σου δημιούργημα είναι
Από τους δυό χιλιάδες τόσους καλεσμένους που έχεις σαν οικοδεσπότης, ποιοι είναι οι ποιο κοινωνικοί, κεφάτοι, δημιουργικοί και τέλος πάντων αυτοί που εκδηλώνουν περισσότερο την αγάπη τους για τούτο το στέκι ;; Καμιά εικοσαριά θαρρώ, μετρημένοι στα δάκτυλα. Οι υπόλοιποι κρυμμένοι στο σκοτάδι, άφωνοι, ανύπαρκτοι λες και είναι !!
Τον αποπήρες τον VOSKOS (Γιώργο) και θαρρώ άδικο είναι γιατί δεν του αξίζει. Εξ άλλου είναι φίλος και είχε καλό σκοπό Αν ο τρόπος του ητανε σωστός ή λάθος ας το κρίνει ο ίδιος, αφού και αντίληψη έχει και ώριμος άνθρωπος είναι. Αν όμως υποθέσουμε ότι υπέπεσε σε παράπτωμα κατά τη δική σου άποψη, αυτό μάλλον θα πρέπει να σε χαροποιεί γιατί τα λάθη είναι που μας διδάσκουν όλους.
Το να κλειδώνεις βέβαια ένα θέμα με τόση ευκολία με κάνει να συλλογίζομαι πολύ περισσότερο με ποιο τρόπο θα βρω τα λόγια να εκφράσω τη σκέψη μου και νομίζω και πολλοί άλλοι σαν εμένα. Ο όποια παρατήρηση –καλοδεχούμενη βεβαίως- έχει σημασία με ποιόν τρόπο θα γίνει. Διαφορετικά, νομίζω πως θα δημιουργηθεί ένα κλίμα ‘’τρόμου’’ μην βρεθούμε κι εμείς σε παρόμοια κατάσταση.
Ουδείς αναμάρτητος λοιπόν !!!

Αν είσαι ‘’ φίλος’’ με τον Γιώργο, όπως κι εμείς δείξε του τη φιλία σου και ζήτα του να μείνει. Νομίζω θα λύσει την όποια παρεξήγηση……

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #5422 από fireseaker
Απαντήθηκε από fireseaker στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by fireseaker.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5424 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
Ηλία, είναι φίλοι μας! Και ο Γιώργος και ο Δημήτρης. Και καλοί συνοδοιπόροι στην κοινότητά μας.
Όλα χάνονται, όλα παιρνούν, όλα διορθώνονται. Μια ωραία μέρα αξίζει ... Κι είναι άνοιξη, ήρθε, ο χειμώνας πρέπει να φύγει από πάνω μας φίλε μου. Με αγάπη και πλήρη κατανόηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5427 από ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Απαντήθηκε από ΑΝΤΙΓΟΝΗ στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
Ηλια μας δεν ειναι δα και δυσκολο να ξεκλειδωσουμαι ενα θεματακι που το κλειδωσαμε εεεεεε Ηλια μας δεν ειναι δυσκολο ??????

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5428 από voskos
Απαντήθηκε από voskos στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
Δημοσίευσα και εγώ την άποψη μου στην ομάδα----Ο κύκλος των χαμένων ποιητών του kalliergo.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #5432 από ilias
Απαντήθηκε από ilias στο θέμα Αναίτιο κλείδωμα θέματος.
Καλησπέρα,

Δημήτρη (aka fireseaker), το θέμα ξεκλειδώθηκε.

Είναι θέμα "διαδικτυακής παιδείας" να μην "μολύνεται" ένα θέμα με άσχετα πράγματα. Και δεν αναφέρομαι μόνο στον voskos, αλλά ούτε μόνο σε αυτό το θέμα. Ο voskos που έλαχε να κάνει την τελευταία δημοσίευση ήταν η αφορμή όχι η αιτία.

Μη μπερδεύετε τη "διαδικτυακή παιδεία" με την πραγματική παιδεία, το ήθος ή τις καλές προθέσεις.
Κανείς νομίζω δεν τις έχει αμφισβητήσει εδώ σε αυτή τη γωνιά του διαδικτύου για όσους συμμετέχουν.
Υπάρχουν όμως κανόνες που αν δεν τηρηθούν ένα forum γίνεται χαοτικό.

Δε λέω ότι κατέχω απόλυτα τη "διαδικτυακή παιδεία". Μαθαίνω κι εγώ.

2019.kalliergo.gr - www.altermarket.com

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα