× Συζητήσεις για θέματα που δεν έχουν σχέση με τον κήπο ή τις καλλιέργειες.

Η ζωη μας...ανεκδοτα

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7460 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Δείτε τι ωραία κυλούν οι ρόδες μου!



Αφού δε σας άρεσε, θα κάνω μια προσπάθεια ακόμα. Όχι, δεν είμ' εγώ αυτός.

Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7461 από ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Απαντήθηκε από ΑΝΤΙΓΟΝΗ στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Κρανιε εισαι σιγουρος πως δεν εισαι εσυ αυτος ???
Τον γουσταρω τρελλα παντως ...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Κράνιος

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7462 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Αντιγόνη καλησπέρα. Θα μπορούσε να είναι ο Γιάννης, ο Κώστας, ο Γιώργος, ο Μάνος, ο Σταύρος ή στο τέλος τέλος ο ... Αντρέας!.

Για σένα θα βάλω και ... τον ονειροκρίτη μου, σε μια απέλπιδα προσπάθεια να καταλάβω τι θέλουμε επιτέλους!

Ο Κράνιος θα ... σου ξηγήσει τ’ όνειρο. Ένας ονειροκρίτης που γράφτηκε για τους φίλους μου που γράφουν σαν τον χαριπότε... ακόμα και τα όνειρά τους....
Πχ dn exw 3ana dei pote pater sto oneiro m? :/
[/b]




1) egw vasika eida auton p maresei ston upno mou kai oti tou elega sunexeia na t kanoume O.o ti sumainei auto?
Κράνιος: Να το κάνετε μ’ αυτόν που σ’ αρέσει vasika. Τότε δε θα ματαδείς αυτόν τον εφιάλτη. Καημενούλα μου τι τραβάς!
Εκτός κι άμα είναι πολιτικός από τους τροϊκανούς: Θα σ’ αφήσει στα κρύα του λουτρού! Συνέχεια θα του λες na t kanoume, κι αυτός θα τρέχει πίσω από τη Μέρκελ... Να μη σου το χρωστάει ο Θεός.

2) εγω ειδα πως φοοβομουν μια μαυρη γατα αλλα με εσωσε ο μπαμπας μου!
Κράνιος: Η γάτα μου η Νίγκα;! Κακώς φοβάσαι τις μαύρες γάτες. Κι αν είναι ο γάτος μου ο Γουόρις (Το λουλούδι της Ερήμου!), είναι μπαμ! Πότε πείραξε τέτοια γάτα άνθρωπο; Αν όμως το γατί αυτό ακούει στ’ όνομα Σα Μαράς ή Βενεζουέλ-ος, τι να σου πω; Τ’ όνειρο μπορεί να σου βγει σε πολύ κακό. Τότε ο μπαμπάς σου δεν θα μπορέσει να σε σώσει.

3) to na petas sto oneiro sou?
Κράνιος: Εξαρτάται τι πετάς! Αν πετάς το Σα Μαρά μαζί με τη Ν-τώρα, είναι καλό. Αν πετάς το σάπιο Ψόκ , επίσης καλό. Αν πετάς ένα παπούτσι να χτυπήσεις τον Άδωνη; Καλόοοοοοο... Αν πετάς γιαούρτια κάπου κάπου, σκέψου τι χαρά δίνεις σ’ όλους μας!!

4) Γεια σας:](
Ειδα στον υπνο μου οτι αυτος που θελω ητανε στην ταξη μου και καθομασταν μαζι
ενω παει σε αλλο σχολειο.(ειχαμε γερμανικα δε ξερω αν αυτο εχει καμια σχεση) Και σε καποια φαση μου λεει οτι του αρεσω και του λεω και μενα μου αρεσεις και αρχισαμε να μιλαμε και ετσι.Και επειδη η καθηγητρια μας ειπε να κανουμε ησυχια κλπ σταματησαμε να μιλαμε.Μετα απο 1' γυρναω να τον κοιταξω και δεν ηταν αυτος! Δε ξερω τι σημαινει αλλα αυτος που ειδα μετα ητανε πολυ ασπρουλιαρης,ξανθος και παρα πολυ χοντρος(καμια σχεση με αυτον που θελω).
Πειτε μου αν μπορειτε τι σημαινει:$.
Κράνιος: Άμα μου πεις ποιος είν’ αυτός που θέλεις, θα μπορούσα να βοηθήσω. Μήπως αυτός που θέλεις είναι ο Αλέξης; Ξέρεις... πίσω από τις λέξεις κρύβεται ο Αλέξης!(Αλεξίσφαιρος κι έτσι!) Κι αυτός σ’ άλλο σχολείο πηγαίνει. Αλλά ήρθε να κάνει τα γερμανικά του στο σχολείο σου, διότι εκεί θα σ’ εύρισκε χαλαρή... Θα μπορούσε να έχει βάλει στο μάτι την καθηγήτρια των γερμανικών. Με τις ξένες γλώσσες δεν τα πάει καλά.
Μετά από ένα λεπτό που γύρισες, ήθελες να είναι ακόμα εκεί; Ήρθε ένας γέρος Ολανδός και μάλλον ομοφυλόφιλος.
Αφού σκηνοθετείς τα όνειρά σου, πήγαινε να βρεις τον Αλέξη. Πήγαινε στ’ άλλο όνειρό σου εσύ στο σχολείο του Αλέξη. Πάρε με τηλέφωνο να σου πω και τ' όνομα της καθηγήτριας γερμανικών.

5) καλησπερα σημερα ειδα ενα ονειρο οτι αλαζω το σπιτι μου τι μπωρη να σημενη αφτο.
Κράνιος: Κατάλαβα! Το αλλάζεις το σπίτι σου για να μην το αναγνωρίσει η τράπεζα και στο πάρει. Λοιπόν: Κάνε τούτο που θα σου πω. Κάνε αλλαγή του σπιτιού μ’ έναν άλλο! Αλλάξτε τα σπίτια μεταξύ σας! Εικονικά! Αλλάξτε τον αριθμό και το όνομα στο σπίτι. Κι ενώ θα εξακολουθείτε να μένετε στα σπίτια σας, άμα σκάσουν μύτη τα καλά παιδιά της τράπεζας, τους βγάζετε τρελούς! Εσύ θα ισχυρίζεσαι ότι είσαι ο άλλος!
Θα μπορούσες ν' αλλάξεις στη γωνία την πινακίδα που λέει τι δρόμος είναι. Βάλε ότι όνομα δρόμου θέλεις, τ' όνομα ενός ποδοσφαιριστή πχ. Ο ταχυδρόμος έτσι κι αλλιώς δεν κοιτάζει την πινακίδα. Άμα ρθουν τα καλά παιδιά, πήγαινέ τους εκεί στη γωνία να ξεστραβωθούνε....
Μπορεί να κάνω και λάθος. Στην περίπτωση που κάνω λάθος, τ’ όνειρο λέει ότι θα φύγεις μετανάστης στη Γερμανία. Το «Γερμανία» το έχω συμπεράνει από ένα άλλο όνειρο που είδε μια μαθήτρια ( με αυτόν που θέλει).

6) γεια σας... ειδα ονειρο οτι με κυνηγουσαν σε ενα δασος και καποια στιγμη στη μεση του δασους εκει που δν ειχε δεντρα με περικυκλωσαν κατι κακοι αν9ρωποι και εγω σηκωσα χωρις να αγγι3ω μια ροδα αυτοκινητου που ηταν κατω και τους σκοτωσα ολους...:/ τι μπορει να συμβαινει?
Κράνιος: Φιλαράκο άσε! Τ’ όνειρο είναι φως φανάρι! Αφού παίζεις όλη μέρα παιχνίδια στον υπολογιστή, τέτοια όνειρα θα βλέπεις. Αλλά εκείνο που δε μου κολλάει... είναι το φονικό όπλο! Ρόδα είπες; Με ζάντα κανονικά; Στο δάσος είχε ρόδα;
Το βρήκα. Μας δουλεύεις. Έτσι μπορώ να σου φτιάξω κι εγώ όνειρα: Αίφνης, είμαι στην πλατεία Υψηλών Αλωνίων του Αιγίου, και με κυνηγούν άνθρωποι με άγριες διαθέσεις. Σκαρφαλώνω σ’ ένα πεύκο, και βρίσκω εκεί ένα νερομπίστολο. Πυροβολώ και πέφτουν όλοι ξεροί. Ανάμεσά τους είναι και κάποιος που μοιάζει με συγκεκριμένο πολιτικό! Είναι αυτός που ψήφιζα από συνήθεια! Κάνει τον ψόφιο κοριό!

7) Είδα ότι το αγόρι μου φίλησε μια φίλη μου λίγο πιο κάτω απο το στόμα!Αυτό τι σημαίνει..?
Κράνιος: Πόσο κάτω από το στόμα; Θα μας τρελάνεις; Πες πού ακριβώς. Τεσπα. Σημαίνει ότι το κόμμα που ψήφιζες, πίστευες, έχει βάλει στο μάτι και τη φίλη σου. Κάνε κάτι γιατί θα σας πάρει όλους (και θα σας σηκώσει).


8) eida cton upno mou oti me kunhgousan an8rwpoi me tromaktikes maskes ... ti shmainei ???
Κράνιος: Είναι οι άνθρωποι της τρόικας. Έχεις μείνει πίσω. Οι μάσκες έπεσαν. Τώρα μπορείς να τους αντιμετωπίσεις. Κοιμήσου πάλι, κι άμα ξανάρθουν, άνοιξε ένα γιαουρτάκι ... να δεις πώς θα εξαφανιστούν από την πίσω πόρτα.

9) καλησπερα.... εγω ειδα στο ονειρο μου οτι ημοθν με καποιους αγνωστους και φωναζα σε καποιον "ΚΚΕ ρεεεεεε"
τι μπορει να συμαινει αυτο;;;
Κράνιος: Πού θες να ξέρω τη σημασία ενός τόσο φοβερού και περίπλοκου ονείρου; Το μόνο που ξέρω είναι το νόημα της φράσης: Κωστάκη Κατούρα Ελεύθερα ρεεεεε .Μήπως ήσασταν στην εξοχή; Ψήφισε όσο ΚΚΕ θέλεις. Μόνο μη δεις έναν ... Παπα Ρήγα στ’ όνειρο. Είναι γρουσουζιά λένε.

10) eida oneipo oti hmoun ta skalia ths eklhssias me nyfiko aspo alla eida enan antra gampro alla den to eida mprosta eida thn plath tou melaxroinos htan ti shmainei ayto
Κράνιος: Τον είδες το γαμπρό. Ήταν melaxroinos στην πλάτη, έτσι δεν είπες; Καλά, δεν το ξέρεις ότι κυκλοφορούν παντού μετανάστες μελαχρινοί στην πλάτη; Επιμένεις να τον παντρευτείς; Δεν περιμένεις λίγο να δούμε τι θα κάνουμε με τον κόσμο αυτό; Μήπως σε δάγκωνε στην πλάτη; Αλλά τότε πώς το κατάλαβες ότι ήταν melaxroinos; Από την πίεση στα μάτια;

11) geia sas to dikomu oneiro einai periploko mpika se mia ekklisia k me akolu8ise enas agnostos papas k epixirise na me viasi ala fona3a k efanistike enas filos m k me esose.... exw troma3i dn exw 3ana dei pote pater sto oneiro m? :/
Κράνιος: Γιατί, μόνο το δικό σου όνειρο είναι περίπλοκο; Ο pater (γιατί δεν έγραφες Χάρυ Πότερ καλύτερα;), αυτός λοιπόν ο pater, γιατί ήθελε να σε viasi; Μήπως τον προκάλεσες κι εσύ; Αφού πήγες στην εκκλησία, στο σπίτι του, τι να νόμισε κι αυτός;
Ο άλλος, εκείνος ο «enas filos m» είναι το τρίτο πρόσωπο. Αυτό το λέω εγώ «τρίτο κόμμα». Εσύ ψήφιζες πάντα ΝΔ, πήγαινες στην εκκλησία, άφηνες κότσο (και ψήφιζες Κώτσο) , αλλά τώρα προσπάθησε να σε βιάσει! Ο φίλος σου όμως ποιο κόμμα είναι; Βοήθησέ με λίγο: Φορούσε πράσινα;

12) Εγω ειδα οτι απατησα το αγορι μου με εναν πρωην μου και το αγορι μου μου εχει φανερωσει πολλες ανασφαλειες του πανω σε αυτο το θεμα.Στο ονειρο μου ειδα οτι το ηθελα πολυ να το κανω! Τι θα μπορουσε να σημαινει αυτο?:/
Κράνιος: Αχάριστη! Ήθελα να ήξερα τι ψήφισες στις 6 Μάη! Αν πήγες με τον πρώην σου, τώρα θα τα λουστείς. Είπες " με εναν πρωην μου"; Όχι με όλους έτσι;!


Ευχαριστώ:
Ευχαριστώ τους φίλους των ... ονείρων (και των ονειρόξεων) που εμπιστεύονται σε μένα τα όνειρά τους. Τους τα επιστρέφω ... με τόκο! Για χάρη τους βρήκα καινούρια (ολοκαίνουργια) ονόματα:
Σα Μαράς
Βενεζου Έλος
Παπάς Ρήγας
Κι έβαλα αλεξικέραυνο στον Άλεξ!...

Ψόκ = πασόκ στα τελευταία του. Την αρχή την είχε κάνει ο ιδρυτής του ο Ανδρέας. Το πρόφερε κάπως σαν "πεσέκ" ή "πασάκ". Το είχε μετανοιώσει ο άνθρωπος που το βάφτισε έτσι!

Για όλα τούτα κι άλλα πολλά, ο Πίρι Ρέις μας λέει Ζαβούς εμάς τους Έλληνες...
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kksakis1, manosdet, farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7536 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
!

https://mpegleri.files.wordpress.com/2012/05/search-xontromalakas.jpg?w=640&h=55

οι εκλογές του Google search
[/size]

Μάι12


Με αφορμή το προηγούμενό μου άρθρο-καταγγελία, αποφάσισα να ψάξω ακόμα περισσότερο σε βάθος αυτήν την ιστορία και να δω αν το Google αντικατροπτίζει στα αποτελέσματά του, τα αποτελέσματα των Ελληνικών εκλογών. Η αναζήτηση έγινε για τους: Παπανδρέου, Σαμαρά, Βενιζέλο, Πάγκαλο, Παπαδήμο και Καρατζαφέρη. Για την Παπαρήγα τα είπα στο προηγούμενο άρθρο, και με τα υπόλοιπα γατάκια δεν ασχολούμαι γιατί ακόμα δεν έχουν το ανάστημα των γιγάντων που διάλεξα. Παραδείγματα αναζητήσεων: “Βενιζέλος μαλάκας”, “Βενιζέλος ψεύτης”, “Βενιζέλος προδότης” κ.ο.κ. για όλα τα ονόματα και χαρακτηρισμούς.

Και πάμε..

Αποτελέσματα Google με τις διασημότερες λέξεις-κλειδιά που χρησιμοποιούμε όλοι μας όταν ψάχνουμε κάτι που αφορά πολιτικούς.

ΕΛΑΒΟΝ:

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ως “Βενιζέλος”: Ψεύτης 307.000, μαλάκας 536.000, προδότης 512.000, απατεώνας 319.000, κλέφτης 336.000

ως “Benny”: Ψεύτης 34.000, μαλάκας 370.000, προδότης 20.600, απατεώνας 12.500, κλέφτης 67.700

ΣΑΜΑΡΑΣ

Ψεύτης 436.000, μαλάκας 761.000, προδότης 502.000, απατεώνας 263.000, κλέφτης 351.000

ΠΑΓΚΑΛΟΣ

Ψεύτης 249.000, μαλάκας 298.000, χοντρομαλάκας 1.590, προδότης 566.000, απατεώνας 141.000, κλέφτης 197.000

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ως “Γιώργος Παπανδρέου”: Ψεύτης 211.000, μαλάκας 273.000, προδότης 318.000, απατεώνας 153.000, κλέφτης 182.000

ως “ΓΑΠ”: Ψεύτης 209.000, μαλάκας 587.000, προδότης 315.000, απατεώνας 137.000, κλέφτης 168.000

ως “Jeffry”: Ψεύτης 12.500, μαλάκας 204.000, προδότης 44.700, απατεώνας 23.500, κλέφτης 24.800

ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ

Ψεύτης 321.000, μαλάκας 267.000, προδότης 292.000, απατεώνας 143.000, κλέφτης 161.000

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ

Ψεύτης 225.000, μαλάκας 319.000, προδότης 341.000, απατεώνας 305.000, κλέφτης 189.000

ΝΙΚΗΤΕΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Ψεύτης: Αντώνης Σαμαράς

Μαλάκας: Ανδρέας Παπανδρέου

Προδότης: Ανδρέας Παπανδρέου

Απατεώνας: Ευάγγελος Βενιζέλος

Κλέφτης: Ευάγγελος Βενιζέλος

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1. Γιώργος Παπανδρέου 2.862.000

2. Ευάγγελος Βενιζέλος 2.514.800

3. Αντώνης Σαμαράς 2.313.000

4. Θεόδωρος Πάγκαλος 1.452.590

5. Γιώργος Καρατζαφέρης 1.379.000

6. Λουκάς Παπαδήμος 1.184.000

https://mpegleri.files.wordpress.com/2012/05/google-search-ekloges.jpg?w=640&h=265

Από αυτά τα “εκλογικά αποτελέσματα”, μπορούμε αβίαστα να βγάλουμε κάποια ασφαλή συμπεράσματα:

- Η “Αγία Τριάδα” Παπανδρέου-Βενιζέλος-Σαμαράς είναι αχτύπητη by far

- Το ΠΑΣΟΚ γαμεί και δέρνει ακόμα και τώρα. Δεν είναι τυχαίο που έκανε το 1-2 για πλάκα

- Οι λέξεις “Benny” και “Jeffry” είναι συνώνυμες του “μαλάκα”. Οι υπόλοιποί τους χαρακτηρισμοί πάτωσαν πανηγυρικά

- Τα νούμερα του Google είναι πολύ μικρά για να περιγράψουν τέτοια νούμερα. Μυρίζομαι και πάλι συνομωσία

- Τα μόλις 1.590 αποτελέσματα του “Πάγκαλος χοντρομαλάκας”, μου λέει ότι το Google εκτός από πουλημένο, είναι και τυφλό

- Πρώτος πίσω από την “Αγία Τριάδα” ο Πάγκαλος. Παρ’ όλο που δεν κατεβαίνει πια στο γήπεδο, το άστρο του λάμπει ακόμα. Όπως λάμπει ο Γιώργος, ο Μήτσος και ο Πέτρος

- Ο Παπαδήμος αποδείχθηκε πολύ μικρός για να τα βάλει με τα ιερά τέρατα

- Τι να μας πει και η Singular Logic…

Πηγή χούμορ mpegleri
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7648 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Προσοχή: Πολλοί λένε ότι αποχωρούν ... επιστρέφουν με μεγαλύτερες αποδοχές!! Αυτή η διαπραγμάτευση, ποιος ξέρει πόσο κόστισε... Τα στύλωσε ο Γεωργίου ... και τα μπικικίνια πέσανε κανονικά!
".... Αποχωρώ από την Ευρώπη. Αποχωρώ από το Νάτο. Αποχωρώ από τηνευροζώνη! Αποχωρώ από την κυβέρνηση. Αποχωρώ από την ενεργό πολιτική! Αποχωρώ από τα πάντα! ...."
Το Γεωργίου να βάζαμε να διαπραγματευτεί με την τρόικα....

Τι έγινε ορέ μάγκες; Γιατί επέστρεψε; Τόσα λίγα δίνατε στο ανθρωπάκι; Τι αύξηση τελικά του δώσατε;

Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7658 από Babis@
Απαντήθηκε από Babis@ στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Όλα για τα φράγκα; Χου νόουζ; Α ρε άτιμη κενωνία..

Υ.Γ. Έχει πολύ φάση πάντως ο Γεωργίου.. Είδικά όταν μιλάει και κάνει τα δικά του με τα χείλη του.. Τον είχα πετύχει απο κοντά στο Rockwave να παρακολουθεί Judas Priest και να πίνει μπύρες..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7661 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα

Babis@ έγραψε: Όλα για τα φράγκα; Χου νόουζ; Α ρε άτιμη κενωνία..

Υ.Γ. Έχει πολύ φάση πάντως ο Γεωργίου.. Είδικά όταν μιλάει και κάνει τα δικά του με τα χείλη του.. Τον είχα πετύχει απο κοντά στο Rockwave να παρακολουθεί Judas Priest και να πίνει μπύρες..


Μια χαρά είναι ο άνθρωπος... Τους δίνει ότι πληρώνεται φαντάζομαι. Αλλά επισημαίνω την τακτική του εδώ! Για μένα καλά έκανε... Διαπραγματεύτηκε!
Για να μας έχουν στο Νάτο και στην ΕΕ και σ' όλα τούτα, ε, τους είμαστε χρήσιμοι! Αλλά τζάπα;! Μα τόσο μλκς μας έχουν βρει; Το ευρώ το αγοράσαμε! Το πληρώσαμε! Και μας έφερε και την ακρίβεια... Δεν είναι συνάλλαγμα, είναι το νόμισμα της χώρας μας. Κι έχει και τ' όνομα ελληνικό. Όπως κι η Ευρώπη η ίδια! Αυτοί να φύγουν από την Ευρώπη. Και θα την κάνουμε όπως τη θέλουμε εμείς. Αν ήταν εντάξει θα ζητούσαν το Σημίτη, τον Καραμανλή και τον Παπανδρέου να τον δικάσουν στη Χάγη. Αλλά καλύτερα στην Ελλάδα.... δε θα πάνε μακριά οι καταστάσεις αυτές...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7682 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Ο διάλογος δε γίνεται με τέτοια μέσα

Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7693 από sunrize
Απαντήθηκε από sunrize στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Κι εγω δεν συμφωνω με τον"οδοντα αντι οδοντος"ο τσακ νορις ομως εχει αλλη αποψη!

Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #7704 από sunrize
Απαντήθηκε από sunrize στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Προκόπης ο... Superman!
«Δεν σηκώθηκα από την καρέκλα μου όταν ο Κασιδιάρης επιτέθηκε με μπουνιές στην Λιάνα Κανέλλη, γιατί δεν μπορώ να ελέγξω τη δύναμή μου και φοβήθηκα πως, αν σηκωνόμουν όρθιος, θα τον σκότωνα».
imixrono.blogspot.gr/2012/06/superman.html


Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Κράνιος, fireseaker, spirosk, farmcook

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.280 δευτερόλεπτα