× Συζητήσεις για θέματα που δεν έχουν σχέση με τον κήπο ή τις καλλιέργειες.

Κρέας από σκουπίδια! Τι;

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #2119 από κατερινα γεω
Απαντήθηκε από κατερινα γεω στο θέμα Κρέας από σκουπίδια! Τι;
'Αμα ελεγχεις την τροφη, ελεγχεις ολο τον πλανητη" Αυτο ειναι το μοτο τους και δεκαετιες τωρα κινουνται προς αυτην την κατευθυνση. Γιαυτο και χρηματοδοτουν τις ερευνες. Καμμια ερευνα δεν καταληγει υπερ του ανθρωπου αλλιως δεν την χρηματοδοτουσαν. Αμα ο "αλλος" εχει στα χερια του την διατροφη σου, τολμας να επαναστατησεις? Κατοχη, οχι μονο χωρις οπλα αλλα και με τεραστιο κερδος, η καινουρια τους μαγκια!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18035 από farmcook
Απαντήθηκε από farmcook στο θέμα Κρέας από σκουπίδια! Τι;

Κράνιος έγραψε:
Φωτοσύνθεση. Αναφέρω με όλη την επισημότητα που μου πρέπει σαν μέλος του kalliergo ότι σε λίγα χρόνια, σε λίγα τέρμινα που έλεγαν και οι παλαιϊκοί, θα ζώ χωρίς τροφή και νερό. Μόνο με αέρα και λίγο ήλιο κάθε πρωί.
Δείτε πώς: γράψτε αναπνοϊστές, ζώντας χωρίς τροφή, ηλιοθέαση, αφαγία , και κάτι τέτοια, κάνετε αναζήτηση στο Google και θα με βρείτε. Αν δε με βλέπετε, ή δε με αναγνωρίζετε, θα είναι διότι δεν θα είμαι ο Κράνιος. Κατά μιά παράφραση τραγουδιού του Γιάννη Πάριου: «Από την πείνα έχω γίνει ένας άλλος», δεν είμαι ο έρωτά σου ο μεγάλος και καλά! , αυτό θα έχω πάθει. Για όσους δεν το καταλαβαίνουν με τίποτα θα κάνω μια μετάφραση και πάλι Google: Θα έχω πεθάνει. Αυτό.


www.axortagos.gr/ilio-fita-anapnoistes.html
Εκεί διάβασα τα εξής
Αναπνοϊστές: Τρέφονται με ήλιο και ζουν όπως τα φυτά


Μπορεί ο άνθρωπος να ζήσει αφήνοντας απλά το σώμα του εκτεθειμένο στον Ήλιο και χωρίς να τρώει τις γνωστές παραδοσιακές τροφές;...Έντονες συζητήσεις και συγκρούσεις μεταξύ επιστημόνων έχει προκαλέσει η ταινία-ντοκυμαντέρ «Στην αρχή ήταν το Φως», η οποία διαπραγματεύεται το θέμα των Breatharians (Αναπνοϊστές), των ανθρώπων που δεν χρειάζεται να τραφούν με συμβατικές τροφές, αφού ισχυρίζονται ότι τρέφονται με τον Ήλιο. Το θέμα της αφαγίας έγινε ευρύτερα γνωστό στην Ελλάδα με την περίπτωση του 65χρονου Mataji Prahlad Jani, ο οποίος ισχυρίζεται ότι από τα 7 του χρόνια έχει να φάει τροφή και ζει με τη μέθοδο της ηλιοθέασης.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα