× Ιδέες και προτάσεις για κατασκευές για τον κήπο, το εξοχικό, το μπαλκόνι, κ.λπ.

Αντιμετώπιση Τυφλοπόντικα

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #21142 από bookimam
Απαντήθηκε από bookimam στο θέμα Αντιμετώπιση Τυφλοπόντικα
:woohoo: :cheer:
Αυτή είναι η westy βοηθος μου ,οτι σκαλισω έρχεται πίσω μου να τσεκαρει τι έκανα ,ο αρσενικος είναι πιο πέρα έφαγε πολύ και κοιμάται στη σκιά. :laugh: :( :laugh:
Source: Commons Wikimedia
The West Highland White Terrier, also known as Westie, is one of the most popular breeds in the United Kingdom and USA. This dog was bred to control the rodent population in farms and can quickly catch any rat or mice. All Westies are white with a soft undercoat and hard outer coat.

This dog can be an extremely loyal companion and will travel to the end of the world for its owner. The Westie is very friendly and is suitable for families with children. But have in mind that some of the Westies can be pretty stubborn and training them can be quite difficult. Once trained, they will show only loyalty towards their master.



Westy ή West Highland terrier
Λέγεται και ποντικοσκυλο καταγωγή Σκοτία ,αποτέλεσμα διασταύρωσης .δημοιουργηθηκε προκειμένου να γινει καταπολέμηση των τρωκτικων είδους αρουραίος, τυφλοπόντικας ,ποντίκι στους αγρούς
Συνημμένα:
Last edit: 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν by bookimam. Αιτία: foto

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #21171 από Geo.Pap
Απαντήθηκε από Geo.Pap στο θέμα Αντιμετώπιση Τυφλοπόντικα
Εχω και εγω την Μπέλλα. Διασταύρωση Βελγικου ποιμενικού με Κανγκαλ.
ποιάνει αρκετα απαίσια τρωκτικά,(μάλιστα την έβλεπα όταν έκανα φρέζα που άκουγε τα ποντίκια) αλλά πραγματικά η ζημιά που κάνει με το σκάψιμο είναι μεγαλύτερη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bookimam

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #21172 από bookimam
Απαντήθηκε από bookimam στο θέμα Αντιμετώπιση Τυφλοπόντικα
Α ωραία ,να πού έχεις και κάποιον να σκάβει λάκους για φυτά!! :cheer: ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.244 δευτερόλεπτα