× Συζητήσεις για θέματα που δεν έχουν σχέση με τον κήπο ή τις καλλιέργειες.

Η ζωη μας...ανεκδοτα

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13220 από voskos
Απαντήθηκε από voskos στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα

fireseaker έγραψε:

voskos έγραψε:
Έλα παραδέξου το! Το περίμενες ότι θα απαντήσω εγώ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Στα 27 ευρώ που δώσανε και τρεις μαζί ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ τα 2 ευρώ που δώσανε πουρ μπουαρ στο σερβιτόρο. Οπότε αυτά τα αφαιρούμε και ΔΕΝ τα προσθέτουμε ώστε να καταλήξουμε στην αξία των σουβλακίων δηλαδή 25 ευρω!!

Θα ελεγά δημοτικός φορος αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!χαχαχαχα!

Δημητρό
Δέν μ΄αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι... :laugh:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13254 από manosdet
Απαντήθηκε από manosdet στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
www.e-radio.gr/blog/post.asp?uid=12963

Νέος τρόπος αντιμετώπισης σε εξαρτήσεις από αλκοόλ ναρκωτικές ουσίες και σεξ....
Τι να πεις;;;;
Ααααα βοηθά και στην αντιμετώπιση του στρες και της κατάθλιψης.
Τελικά μου μοιάζει με κυβερνητικό σχέδιο.
Αφού σε φέρνουν στην απελπισία και σε βυθίζουν στην κατάθλιψη μετά σου πασάρουν και τη θεραπεία.
Με άλλα λόγια "και κερατάς και δαρμένος"
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Κράνιος

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13265 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Το ξύλο βγήκε απ' τον παράδεισο λοιπόν
[/b]
Σχόλιο για το προηγούμενο ποστ, όπου παρουσιάζει την τελευταία λέξη της επιστήμης για τη θεραπεία των εξαρτήσεων ...
Βλέπουμε ότι όλες οι παραδοσιακές μέθοδοι έχουν βάση ((πλάκα κάνω)). Οι επιστήμονες, κάνοντας μια μεγάλη διαδρομή καταλήγουν σ' ό,τι πίστευαν κι οι παλιοί μας δάσκαλοι.

Κάποιος όμως μπορεί να το σχολιάσει αυτό έτσι: Δε θα χαλάσει κι ο κόσμος για πέντε ξυλιές σε ξένο κώλο.

Άλλος .... προχωρημένος ((προχώ)), μπορεί να εφαρμόσει και

κλωτσιές στον κώλο,
φούσκους (κατακεφαλιές με ανάποδη παλάμη),
κουτουλιές,
κλείσιμο στην απομόνωση,
ψυχρολουσία με νερό,
κάψιμο με τσιγάρο,
φάλαγγα στα πόδια,
ρετσινόλαδο,
βιασμό,
παρατεταμένη στέρηση τροφής και νερού,
λευκά κελιά,
σιδέρωμα με καυτό σίδερο,
μεσαιωνικού τύπου μαρτύρια με τροχούς, μοχλούς, κτλ ,
παρατεταμένη ανάκριση για στημένες κατηγορίες,
πέταμα έξω από το σπίτι το χειμώνα, ((διώξιμο παραδοσιακό με παταγώδη τρόπο)),
κλείσιμο σ' ένα συνεργείο αυτοκινήτων (κατά προτίμηση βαρέων οχημάτων),
δουλειά σε οικοδομή,
βγάλσιμο στα φανάρια,
κατ' οίκον περιορισμό (αν είναι κόρη και υποτροπιάζει το συνιστούν όλες οι κουλτούρες),
πέταμα από αεροπλάνο σε ποτάμι,
βορβαδισμό σε περίπτωση επιδημίας,
ψέκασμα ((χαχαχαχα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χαχαχαχααααα.....)),
κλείσιμο σε στρατόπεδο συγκέντρωσης, (((Τα τρελάδικα είναι τελείως ντεμοντέ))),
πλύση εγκεφάλου μ' ελληνικά κωλοκάναλα,
αφισοκόλληση υποχρεωτική και διανομή προεκλογικού υλικού για τα παραδοσιακά κόμματα των Ελλήνων,
στέρηση όλων των οικονομικών πόρων,
μνημόνια ένα δύο τρία και πάει λέγοντας,
στέρηση θέρμανσης και κλινοσκεπασμάτων,
ξυπολυσιά - απλυσιά - ψείρες κτλ,
αν είναι μάνα της παίρνεις το παιδί,
αν είναι πιασάρικη τη βγάζεις στο κλαρί,
αν είναι αγόρι το κάνεις χούλιγκαν, ....

Το τελευταίο είναι και πολύ πρώτο. Δηλαδή για να μην υποστεί κάποια θεραπεία το άτομο, που πιθανόν δεν έχει και ταμείο να του καλύψει τα έξοδα, το καθοδηγείς σα γιατρός που είσαι λέμε να εφαρμόζει τις μεθόδους σου σε άλλους. Κάτι σαν το παλιό καλό αλληλοδιδαχτικό σχολείο....


Η τρόικα και η λυκοφωλιά των Ελλήνων πολιτικών που την έφερε και την υποστηρίζει, έχει αρχίσει τις επιστημονικές αυτές θεραπευτικές μεθόδους στη χώρα μας, και ... βλέπω πετυχαίνει. Κατ' αρχήν έχει θεραπεύσει την εξάρτιση από το φαΐ. Η εξάρτηση από τα υλικά αγαθά είναι σε πολύ προχωρημένο στάδιο, αλλά, με τη βοήθεια της εκκλησίας, της τοπικής αυτοδιοίκησης, των συνδικαλιστών και των φιλοσόφων που έχουν επιληφθεί, οι εξαρτημένοι συμπολίτες μας που επιμένουν θα οδηγηθούν σε ιατρεία με τη θέλησή τους, ιατρεία πλήρως εξοπλισμένα με βούρδουλες, βίτσες, ξάλες, ματσούκια, καμουτσίκια, χαλινάρια, καπίστρια, τσιγκέλια, φούρκες, .....

Η ζωή μου είν' ανέκδοτο. Αλλά αυτό δεν είν' ανέκδοτο. Ο Μεσαίωνας είν' εδώ. Η Νέα Βαρβαρότητα είναι πραγματικότητα. Κερατάδες και δαρμένοι θα οδηγηθούμε σε πειθαρχεία και θα υπογράψουμε και υπεύθυνες δηλώσεις ότι ποτέ δε θα σκεφτούμε πια ότι έχουμε δικαιώματα στο πιοτό, στα τσιγάρα και στο σεξ. Αλλιώς θα μας τα κόβουνε στεγνά.

Υστερόγραφο:
Το "σιδέρωμα" της Σπυριδούλας
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kksakis1, manosdet, DAVIS

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13266 από manosdet
Απαντήθηκε από manosdet στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Αντρέα κάτι που γουστάρω σε σένα είναι να σου ξύνω το μυαλό....
Η απάντηση σου στο ποστ μου με έκανε να σκεφτώ πως αν ήμουν πολιτικός θα προτιμούσα να κάνω χαρακίρι παρά να πέσω στα χέρια σου για τιμωρία.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Κράνιος, voskos

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13270 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα

manosdet έγραψε: Αντρέα κάτι που γουστάρω σε σένα είναι να σου ξύνω το μυαλό....
Η απάντηση σου στο ποστ μου με έκανε να σκεφτώ πως αν ήμουν πολιτικός θα προτιμούσα να κάνω χαρακίρι παρά να πέσω στα χέρια σου για τιμωρία.


Μάνο, εδώ βλέπετε τον Κράνιο στην ατέρμονη εργασία που τον καταδίκασε ο Δίας, επειδή βρέθηκε να γνωρίζει ... τον Σίσυφο, έναν προϊστορικό ρεπορτατζή. Πάλι καλά που δεν τον έκανε σκαθάρι. Σ' αυτή την περίπτωση θα μπορούσα να φτιάχνω μπάλες σαν αυτή που κουβαλάει το για πάντα καταδικασμένο ζωάκι της παρακάτω φωτογραφίας.
Αλλά κι ο Τάνταλος ταλαιπωρείτε ακόμα και σήμερα, αν πιστέψουμε τον Όμηρο.
Ο Τάνταλος έφθασε να θεωρείται φίλος και ομοτράπεζος των Ολύμπιων Θεών όπου εκ της απληστίας του υπέκλεψε νέκταρ και αμβροσία που μετέφερε στ΄ ανάκτορό του. Παράλληλα δε προσπάθησε να μεταδώσει μυστικά των Θεών στους ανθρώπους. Το τελευταίο του αυτό αμάρτημα ήταν που μέτρησε. Τ' άλλα είναι στημένο κατηγορητήριο. Εδώ βλέπετε τον Τάνταλο.

Αυτός που κόβει κεφάλι ή πόδια είναι ο δίκαιος κατά τη γνώμη μου Προκρούστης. Όχι;

Διότι ήθελε την ισότητα και ποτέ δε βρήκε ίσο κόκκαλο.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Κράνιος.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13272 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Κι όταν όλοι θα ρουφιανεύουν και θα 'χει γίνει καθεστώς όπως λέμε, θα τιμωρηθούν όοοοοοοοοοοοοοοοολοι και θα μαζέψουμε πολλάααααααααααααααααααααααααααααααααααα λεφτά.
Και θα μας δώσει και βραβείο ο ... ακαδημαϊκός Μπάμπης.

Ο Μπάμπης ανακάλυψε τον τροχό.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε τη σβάρνα.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε το μπρίκι.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε τη μακριά γαϊδούρα.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε τη γραφή με σκαρπέλο.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε την πυρίτιδα.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε τον καθρέφτη.
Ο Μπάμπης ανακάλυψε το κουπί.

Α ρε Μπάμπη σοφέ παπαγάλε!!! Δηλώνω φανατικός οπαδός σου. Εσένα και των φίλων σου. Σωτήρα μας!!! Πάνσοφε Μπάμπη έλεος! Άφησε να σκεφτούμε και μεις κάτι.

(((Διότι ο σοφός Μπάμπης θα γίνει Ακαδημαϊκός. Της Ακαδημίας Αθηνών ντε... Ποιος θα γίνει αν δε γίνει ο Μπάμπης; Χαχαχα.... Κιχ κιχ κιχ
Με τον Άρη Πορτοψάλτη; Έναν τέτοιο. Όλα τα καλά παιδιά))))))



Ερώτηση δική μου(?): Ο κουκουλοφόρος είναι δίκαιο να εκτιμάται και ν' αμοίβεται το ίδιο μ' έναν απλό ρουφιάνο; Και δε ρωτάω για το σημερινό κουκουλοφόρο, αλλά για το βετεράνο που δούλευε στην κατοχή με τους γερμανούς. Οι σημερινοί κουκουλοφόροι βρίσκονται σε πλεονεκτικότερη θέση μέσα στην κοινωνία, σε σχέση με τους καταδότες εκείνου του παλιού καιρού. Ο Εφιάλτης φερ' ειπείν έγινε βούκινο. Δεν υπήρχε τότε προστασία της υστεροφημίας των προδοτών. Και μιας και θυμήθηκα την προδοσία, ερωτώ και πάλι: Είναι δίκαιο να προστατεύονται οι απλοί ρουφιάνοι από την κρεμάλα, κι όχι οι προδότες οι μεγάλοι; Οι φερόμενοι ως ρουφιάνοι είναι το ίδιο με τους προδότες που ξέρουμε όλοι; Μην τρελαθούμε τελείως.......
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Κράνιος.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13297 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα

manosdet έγραψε: www.e-radio.gr/blog/post.asp?uid=12963

Νέος τρόπος αντιμετώπισης σε εξαρτήσεις από αλκοόλ ναρκωτικές ουσίες και σεξ....
Τι να πεις;;;;
Ααααα βοηθά και στην αντιμετώπιση του στρες και της κατάθλιψης.
Τελικά μου μοιάζει με κυβερνητικό σχέδιο.
Αφού σε φέρνουν στην απελπισία και σε βυθίζουν στην κατάθλιψη μετά σου πασάρουν και τη θεραπεία.
Με άλλα λόγια "και κερατάς και δαρμένος"


Το ξύλο βγήκε απ' τον παράδεισο λοιπόν
[/b]
Σχόλιο για το προηγούμενο ποστ, όπου παρουσιάζει την τελευταία λέξη της επιστήμης για τη θεραπεία των εξαρτήσεων ...
Βλέπουμε ότι όλες οι παραδοσιακές μέθοδοι έχουν βάση ((πλάκα κάνω)). Οι επιστήμονες, κάνοντας μια μεγάλη διαδρομή καταλήγουν σ' ό,τι πίστευαν κι οι παλιοί μας δάσκαλοι.

Κάποιος όμως μπορεί να το σχολιάσει αυτό έτσι: Δε θα χαλάσει κι ο κόσμος για πέντε ξυλιές σε ξένο κώλο.

Άλλος .... προχωρημένος ((προχώ)), μπορεί να εφαρμόσει και

κλωτσιές στον κώλο,
φούσκους (κατακεφαλιές με ανάποδη παλάμη),
κουτουλιές,
κλείσιμο στην απομόνωση,
ψυχρολουσία με νερό,
κάψιμο με τσιγάρο,
φάλαγγα στα πόδια,
ρετσινόλαδο,
βιασμό,
παρατεταμένη στέρηση τροφής και νερού,
λευκά κελιά,
σιδέρωμα με καυτό σίδερο,
μεσαιωνικού τύπου μαρτύρια με τροχούς, μοχλούς, κτλ ,
παρατεταμένη ανάκριση για στημένες κατηγορίες,
πέταμα έξω από το σπίτι το χειμώνα, ((διώξιμο παραδοσιακό με παταγώδη τρόπο)),
κλείσιμο σ' ένα συνεργείο αυτοκινήτων (κατά προτίμηση βαρέων οχημάτων),
δουλειά σε οικοδομή,
βγάλσιμο στα φανάρια,
κατ' οίκον περιορισμό (αν είναι κόρη και υποτροπιάζει το συνιστούν όλες οι κουλτούρες),
πέταμα από αεροπλάνο σε ποτάμι,
βορβαδισμό σε περίπτωση επιδημίας,
ψέκασμα ((χαχαχαχα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χαχαχαχααααα.....)),
κλείσιμο σε στρατόπεδο συγκέντρωσης, (((Τα τρελάδικα είναι τελείως ντεμοντέ))),
πλύση εγκεφάλου μ' ελληνικά κωλοκάναλα,
αφισοκόλληση υποχρεωτική και διανομή προεκλογικού υλικού για τα παραδοσιακά κόμματα των Ελλήνων,
στέρηση όλων των οικονομικών πόρων,
μνημόνια ένα δύο τρία και πάει λέγοντας,
στέρηση θέρμανσης και κλινοσκεπασμάτων,
ξυπολυσιά - απλυσιά - ψείρες κτλ,
αν είναι μάνα της παίρνεις το παιδί,
αν είναι πιασάρικη τη βγάζεις στο κλαρί,
αν είναι αγόρι το κάνεις χούλιγκαν, ....

Το τελευταίο είναι και πολύ πρώτο. Δηλαδή για να μην υποστεί κάποια θεραπεία το άτομο, που πιθανόν δεν έχει και ταμείο να του καλύψει τα έξοδα, το καθοδηγείς σα γιατρός που είσαι λέμε να εφαρμόζει τις μεθόδους σου σε άλλους. Κάτι σαν το παλιό καλό αλληλοδιδαχτικό σχολείο....


Η τρόικα και η λυκοφωλιά των Ελλήνων πολιτικών που την έφερε και την υποστηρίζει, έχει αρχίσει τις επιστημονικές αυτές θεραπευτικές μεθόδους στη χώρα μας, και ... βλέπω πετυχαίνει. Κατ' αρχήν έχει θεραπεύσει την εξάρτιση από το φαΐ. Η εξάρτηση από τα υλικά αγαθά είναι σε πολύ προχωρημένο στάδιο, αλλά, με τη βοήθεια της εκκλησίας, της τοπικής αυτοδιοίκησης, των συνδικαλιστών και των φιλοσόφων που έχουν επιληφθεί, οι εξαρτημένοι συμπολίτες μας που επιμένουν θα οδηγηθούν σε ιατρεία με τη θέλησή τους, ιατρεία πλήρως εξοπλισμένα με βούρδουλες, βίτσες, ξάλες, ματσούκια, καμουτσίκια, χαλινάρια, καπίστρια, τσιγκέλια, φούρκες, .....

Η ζωή μου είν' ανέκδοτο. Αλλά αυτό δεν είν' ανέκδοτο. Ο Μεσαίωνας είν' εδώ. Η Νέα Βαρβαρότητα είναι πραγματικότητα. Κερατάδες και δαρμένοι θα οδηγηθούμε σε πειθαρχεία και θα υπογράψουμε και υπεύθυνες δηλώσεις ότι ποτέ δε θα σκεφτούμε πια ότι έχουμε δικαιώματα στο πιοτό, στα τσιγάρα και στο σεξ. Αλλιώς θα μας τα κόβουνε στεγνά.

Υστερόγραφο:
Το "σιδέρωμα" της Σπυριδούλας

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13301 από Κράνιος
Απαντήθηκε από Κράνιος στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Ο Καφενές Η Ωραία Ελλάς

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ


Δεν είμαι γιατρός ούτε δικηγόρος ούτε τραπεζικός ούτε αστυνομικός ούτε εφοριακός.
Δεν είμαι αυτά εγώ γιατί πρέπει να χρωστάω?

εγώ κατασκεύασα ΑΛΛΑ χρωστάω
χρωστάω στην εφορία
χρωστάω στο ΙΚΑ
χρωστάω στην τράπεζα
χρωστάω ακόμα και στις πέτρες.

Αλλά εγώ δεν πήρα από τα δανεικά.
Εγώ θα πληρώσω τα δικά μου, αλλά γιατί να πληρώσω και τα δικά σας?

Και αφού σκεφτόμουν όλα αυτά και προσπαθούσα να βρω και τρόπο να τα αναπτύξω
Έλεγα να γράψω και διάφορους τρόπους να ανατραπεί η κατάσταση.
Μου ήρθε στο μυαλό μου μια παροιμία που μου έλεγε η συγχωρεμένη η μητέρα μου.

Κάποτε που λέτε σε μια περιοδεία που έκανε ο Χριστός μαζί με τους Απόστολους και άλλους, συνάντησε έναν ρεμπεσκέ άθλιο ακαμάτη ρακένδυτο βρομιάρη, ο οποίος καθόταν κάτω από ένα δένδρο και κοιμόταν.
Τον ζύγωσε και τον ρώτησε από πού θα έπρεπε να πάνε για να βρούνε κάποιο πηγάδι.
Αυτός ούτε καν τους μίλησε και έδειξε ράθυμα το δρόμο με το χέρι.
Προχωρώντας προς τα εκεί ο Χριστός με την συνοδεία του συναντά μια λυγερόκορμη όμορφη και πρόσχαρη κοπέλα, η οποία κρατούσε μια στάμνα με νερό.
Την σταματά ο Χριστός και την ρωτά το ίδιο και αυτή προσφέρετε να τους δώσει το δικό της και να γυρίσει πίσω να το ξαναγεμίσει.
Αφού λοιπόν το κάνει και παίρνει τον δρόμο του γυρισμού για το πηγάδι ο Χριστός, δείχνοντας την λέει (Αυτή να παντρευτεί τον άθλιο ακαμάτη).
Οι μαθητές επαναστατούν για να τον κάνουν να αλλάξει γνώμη.
Δεν είναι δυνατόν δάσκαλε να καταραστείς αυτήν την πρόσχαρη κοπέλα που μας βοήθησε και να την δώσεις στον άθλιο του λένε.
Και Αυτός τους απαντά.
Αν δεν πάρει Αυτός αυτήν την κοπέλα θα πεθάνει.
Η κοπέλα δεν έχει την ανάγκη μου. Αυτή μπορεί να τα καταφέρει και χωρίς εμένα.



Τάδε έφη Ydroxoos.


Κράνιος: Στον κύριο αυτό δεν αρέσουν οι μορφωμένοι. Μορφωμένους ποιους λέει; Χαχαχαχαααααα..... Προφανώς δεν είναι κάποιος αμόρφωτος. Είναι κάποιος επιχειρηματίας; Μάλλον. Τι επιχείρηση έχει; Α. Παρακάτω διαβάζω στα σχόλια ότι είναι μπετατζής παλιοεργολάβος, όπως μας λέει ο ίδιος. "Τιμη και δοξα στον μπετατζη".
Αλλά ρε υδροχόε, (τι ζώδιο είπαμε;), αν ξέρεις πολλά σε τούτη τη ζωή, μορφωμένος είσαι. Αυτό είναι μόρφωση. Γι αυτό σε ρώτησε τι να κάνει με κείνο το οικόπεδο το ΜΥΑΛΟ. Αν θέλεις να πεις ότι γεμίσαμε αμόρφωτους πτυχιούχους μέσα είσαι. Αν όμως θέλεις να πεις ότι είσαι πονηρός αρκετά ώστε το χρέος στο ΙΚΑ να το περάσω ντούκου, όχι. Δε θα το περάσω ντούκου.
Διότι εγώ σε θεωρώ αμόρφωτο και κουτοπόνηρο και σε βάζω στο ίδιο σακί με τους αμόρφωτους πτυχιούχους.
Ωραία. Καφενείο, αλλά να καταλαβαίνουμε και μεις που στερούμαστε ... καλλιτεχνικά και δε σκαμπάζουμε από μπουζούκι...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Κράνιος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DAVIS

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13358 από κατερινα γεω
Απαντήθηκε από κατερινα γεω στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα


C:\fakepath\δημ.psd
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13359 από κατερινα γεω
Απαντήθηκε από κατερινα γεω στο θέμα Η ζωη μας...ανεκδοτα
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Κράνιος, DAVIS

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.351 δευτερόλεπτα