× Συζητήσεις για σπόρους φυτών. Πληροφορίες για αγορά ή ανταλλαγές.

pattyan squash

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16611 από voskos
Απαντήθηκε από voskos στο θέμα pattyan squash
Εγκω κσενο παιντιι φτωχο πατριδα ντικια μου και ντεν κσερει ,ντεν καταλαβαινει πολυ ελλήνικος. :)
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by voskos.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": fireseaker

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16653 από MarinaSou
Απαντήθηκε από MarinaSou στο θέμα pattyan squash
λοιπόν, ας πάρουμε το θέμα από την αρχή....
Η αλήθεια είναι ότι μεστήν λαχταρα μου να βρω τους σπόρους τις κολοκύθας που με ενδιαφέρει δεν διάβασα τους κανόνες του φόρουμ, λάθος μου.
Προσωπικά αισθάνθηκα ότι με πήρατε από τα μούτρα όσοι απαντήσατε και αυτά που απαντήσατε , στο κάτω κάτω δεν λέτε ότι υπάρχουνε διαχειριστές?Ας μου το έλεγε ένας διαχειριστής ότι απαγορεύονται τα greeklish και υπόλοιποι να με αγνοούσαν, θα ήτανε πιο ευγενικό εκ μέρος σας.
Ξέρω και εγώ να χρησιμοποιώ διαφορα sites που μετατρέπουν greeklish σε ελληνικά αλλα για μένα είναι υποκρισία, εγώ δεν πήγα ελληνικό σχόλιο,μεγάλωσα και σπούδασα στο εξωτερικό,και όταν πήγαινα σχόλιο εγώ είχαμε δυο ώρες ελληνικά την εβδομάδα...Και έχω διαβάσει κείμενα από ανθρώπους που μεγάλωσαν στην Ελλάδα και ελληνικά να γραφουν σωστά δεν έμαθαν ποτε, Τέλος πάντων, επειδή δεν ξέρουμε τι προβλήματα μπορεί να κουβαλάει ο καθένας μας ας είμαστε λιγάκι πιο ευγενικοί και υπομονητικοί με τους άλλους, εγώ προσωπικά αισθάνθηκα όπως τότε που ήμουνα 5 χρόνον και μου απαγορέψανε να μιλάω γαλλικά από μια μέρα στην άλλη επειδή η δασκάλα μου στο παιδικό σταθμό μιλούσε μονο αγγλικά και δεν με καταλάβαινε με αποτέλεσμα να μην μιλάω καθόλου για 2 χρονια.
Και τελειώνοντας θέλω να πω ότι δεν ήρθα για να πάρω και να φύγω, προτιμώ να δίνω παρα να ζητάω και να περνώ, και συγγνώμη που σας έβαλα στην διαδικασία να λογομαχήσετε για ένα λάθος δικό μου, άσχετο που μερικοί δεν θέλετε και πολύ πολύ να αρπάξετε την ευκαιρία.
Καλο Πάσχα σε όλους λοιπόν
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Στελλα, kksakis1, manosdet, ΣΤΑΥΡΟΣ, fireseaker

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16662 από MarinaSou
Απαντήθηκε από MarinaSou στο θέμα pattyan squash
εντέλει δεν βρήκα σε κανένα ελληνικό site να πουλάνε ιπτάμενα κολοκυθάκια και μόλις τα παρήγγειλα από την αγγλία, ελπίζω να μην είναι πολύ αργά ακόμα να τα φυτέψω και αν όλα πάνε καλά θα κάνω και τουρσακι μου το φθινόπωρο. Πήρα 3 διαφορετικά είδη, μακάρι να έχουμε και σποράκια μετά να τα στείλω στον κάθε ενδιαφερόμενο
Καλο βραδυ
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by MarinaSou.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DAVIS

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα