× Συζητήσεις για σπόρους φυτών. Πληροφορίες για αγορά ή ανταλλαγές.

θα ήθελα σπόρους!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #16099 από nic76
Απαντήθηκε από nic76 στο θέμα θα ήθελα σπόρους!
Καλημερα παιδια το θεμα ειναι πολυ μεγαλο οσοι εχετε παραδοσιακους σπορους που μπορουν να αναπαραχθουν πολλαπλασιαστε τους ο φιλος μου ο βασιλης μου εστειλε και τον ευχαριστω γιααυτο σπορους απο κουκια σας πληροφορο οτο ειχα επυτιχια και δοξα το θεο πανε καλα αλλα δεν θα βαλω ουτε ενα στο τραπεζι μου και αυτο γιατι θα τους κρετισω ολους σαν σπορους για να εχω πιο πολλους και να μπορεσω να στειλωσε οσους ενδιαφερονται,το μονο που θελω να σας παρακαλεσω οποιος εχει την δυνατοτητα να μου στειλη παραδωσιακους σπορους και οχι υβριδιων να με εχει υποψη του.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #16117 από Kuria49
Απαντήθηκε από Kuria49 στο θέμα θα ήθελα σπόρους!
nic76
παραδοσιακούς σπόρους έχω και φυσικά μπορώ να σου στείλω Στέλνω πμ για λεπτομέρειες

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16489 από Kuria49
Απαντήθηκε από Kuria49 στο θέμα θα ήθελα σπόρους!
Κατερίνα (lovelykathrin) καλημέρα
Έλαβα χθές ένα άδειο φάκελο για τους σπόρους που θέλεις προφανώς να σου στείλω όμως για να μπορέσω να στείλω σπόρους θα έπρεπε να βάλεις μέσα στο φάκελο έναν άλλο προπληρωμένο φάκελο για την απάντηση αυτή είναι και η μοναδική "υποχρέωση" που έχει κάποιος που ζητάει σπόρους να στείλει δηλ τον φάκελο της απάντησης.
θα σου στείλω τώρα σπόρους από ντομάτα, κολοκύθα, πιπεριά γεμιστή χάρη σε κάποιον άλλον συγκαλιεργητή που έστειλε δύο φακέλους και ΑΝ θέλεις στέλνεις ένα προπληρωμένο φάκελο για απάντηση χωρίς να γράψεις τίποτε επάνω

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #16526 από lovelykathrin
Απαντήθηκε από lovelykathrin στο θέμα θα ήθελα σπόρους!
Στο ταχυδρομείο που πήγα τους είπα ότι θέλω να πληρώσω για μια αποστολή φακέλου ώστε αυτός-η που θα το παραλάβει να μπορεί να μου στείλει πίσω χωρίς καμία χρέωση.Και έτσι και έκανα. Πιθανόν να έγινε κάποιο λάθος.Λυπάμαι πολύ αν σε έφερα σε δύσκολη θέση. Θα σου ταχυδρομήσω φάκελο για να επιστραφεί η χάρη στον επόμενο!!! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #18713 από markonis
Απαντήθηκε από markonis στο θέμα θα ήθελα σπόρους!

basilis έγραψε: εγω εχω παραδισιακους σπορους μονο κουκια
εστειλα σε αρκετους απο εδω μεσα κ ελαχιστοι ανταπωκριθηκαν να στειλουν κατι η εστω να πουν πως δεν εχουν η ενα οκ πως τους πηραν ..
τελος παντων οποιος θελει μου λεει


Φίλε Βασίλη ενδιαφέρομαι για σπόρους από τα κουκιά που έχεις.Σου έχω στείλει μήνυμα.Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Συντονιστές: ilias
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα